Labsektor

Każdy powód dobry do gry w paintballa

Nasz klub zrodził się z miłości i pasji do paintballa. Doświadczenia nabieramy od 2008 roku, kiedy to zorganizowaliśmy pierwszą imprezę integracyjną na polu paintballowym. Od tamtej pory nieustannie się uczymy i realizujemy nowe pomysły.

Główną ścieżką naszej działalności jest organizacja imprez paintballowych, które charakteryzują się indywidualnym podejściem do każdego zamówienia. Tworzymy unikalne scenariusze gier i projektujemy pola paintballowe specjalnie z myślą o naszych klientach, dzięki czemu za każdym razem na graczy czekają nowe wyzwania i związane z nimi emocje. Wszystko to w przystępnej cenie indywidualnie negocjowanej z naszymi klientami. Naszym priorytetem jest zapewnienie dobrej zabawy każdemu, a na życzenie klientów również pysznego jedzenia w formie cateringu.

Dlaczego paintball?

Każdy pretekst jest dobry, aby do nas przyjechać. Nieważne czy chcesz zrobić komuś prezent urodzinowy (choć jubilaci i solenizanci grają u nas za darmo i są przewidziane dla nich dodatkowe niespodzianki), czy rozerwać się z kolegami z pracy, czy też zorganizować wieczór kawalerski albo panieński. Nie ważne ile masz lat, czy jesteś mężczyzną czy kobietą, paintball to świetna rozrywka dla każdego i właśnie u nas masz szansę się o tym przekonać.

Rozrywka dla każdego

Poza klasycznymi turniejami paintballowymi, jako alternatywną rozrywkę dla bardziej wymagających, albo doświadczonych graczy szukających nowych wyzwań, proponujemy scenariusz z misją. W tym przypadku trzeba się wykazać sprytem, logicznym myśleniem i odrobiną siły fizycznej, bo być może będzie trzeba pokonać ściankę wspinaczkową, odnaleźć drogę w lesie, ustrzelić z łuku wymaganą liczbę punktów potrzebnych do dalszej gry, albo znaleźć za pomocą wyrywacza metali kluczyki do quada…

Jednak nie samym paintballem człowiek żyje, dlatego stworzyliśmy dla naszych gości mnóstwo dodatkowych atrakcji. Można u nas postrzelać z łuku, wspiąć się na ściankę, zorganizować wyścigi quadów, darts gigantów, zorbing, a nawet zawody sumo!

Bezpieczeństwo naszych graczy jest dla nas najwyższym priorytetem. Używamy tylko najlepszego, sprawdzonego i profesjonalnego sprzętu, który jest łatwy w obsłudze zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Nie zapominamy o najmłodszych, od nas zadowolone wyjdą nawet dzieci. W strefie aktywnej zabawy, pod opieką profesjonalnych opiekunów, dzieci mają zagwarantowaną dobrą zabawę. Czekają na nie gry z animatorami, malowanie twarzy, zjeżdżalnie, zabawa w suchych basenach, kulach wodnych i na trampolinach.

Wszystkich chętnych, żądnych wrażeń, dawki emocji, entuzjastów ciekawej zabawy i gotowych do pokonywania nowych wyzwań, gorąco zachęcamy do wstąpienia do naszego paintballowego klubu. Gwarantujemy nie tylko dobrą zabawę, ale przede wszystkim uśmiech na twarzy. Nic tak nie wpływa na poprawę humoru, jak przebieżka w lesie z karabinem z kolorowymi kulkami. Poza tym członkostwo w naszym klubie gwarantuje udział w profesjonalnych rozgrywkach paintballowych, które z całą pewnością i za każdym razem będą niepowtarzalną rozrywką dla wszystkich miłośników tego sportu.

Add a Comment